Tihti tahetakse teada – TTT
- Kas kinkekaarti saab ka osadena kasutada? Jah, saab küll kuniks väärtus on nullis.
- Kaua kinkekaart kehtib? Kinkekaart (v.a eripakkumised) kehtib ostu hetkest alates üks aasta.
- Kuidas realiseerida? Vali kodulehelt sobiv avalik piletimatk, lisa unikaalne kood ostukorvis vastavale reale ja voilaa.
- Mida teha siis kui talv pole veel alanud või lumi sulab ja loodus ei luba jääle ka minna? Kui tõesti ettevalmistatud rajapõhjadega lumised rajad sulavad või veekogude jääleminekuks pole luba või kuupäev on sedavõrd noor, et talv pole veel kohale jõudnud, asendame tellitud tegevuse räätsamatkaga piirkonna sooaladel või jalgsimatkamise ja maastikumängudega samas kohas.
- Meid on vähem kui ming grupp, kas me saame privaatmatka tellida? Jaa, rakendame siis tegevuste kohta min tasu nõuet, mis on eri paigus ja aaastaaegadel matkaliigi lõikes erinevad. Soovitame väiksematel gruppidel liituda avalike piletimatkadega!
- Kuidas toimub matka või matkalise tegevuse ja kuupäeva broneerimine? Eelbroneerime teile tegevuse ja kuupäeva esmase suhtlemise järgselt. Seejärel väljastame pakkumuse. Kui olete pakkumuse digitaalselt kinnitanud, saadame tellimuse kinnituse (või arve) 50-100% ulatuses broneeringutasu maksmiseks. Tasumise järgselt ongi tegevus ja kuupäev teile broneeritud.
- Millal on viimane aeg kinnitada osalejate arv? Kui pole teisiti kokku lepitud siis 5-7. päeva enne toimumisaega. Seejärel salvestame tellimuse kinnituse arveks ja väljastame lõpparve. Kui tellimusega on seotud väline partner (nt. toitlustus), siis võib olla vajalik ka varasem osalejate arvu fikseerimine.
- Kas osaluse eest saab tasuda ka sularahas? Koha matkale või matkalisele tegevusele tagab eelnevalt läbi ostukeskkonna soetatud piletipääse või arve alusel tasumine. Kui on kirja või telefoni teel kokku lepitud vabadele kohtade olemasolu, siis nö viimasel hetkel liitujad tasuvad osaluse eest kohapeal sularahas. Palun võtke kaasa täpne raha! Toimumispäeval looduses pole võimalik ülekannet kontrollida ega kaardiga maksta.
- Kas matkale võib kaasa võtta koera?
- Privaatmatka korral hankige grupijuhi kaudu teiste osalejate nõusolek.
- Avaliku piletimatka puhul teavitame sellest juba registreerunud osalejaid ja kui pole vastuväiteid, siis on lubatud tingimusel, et koer on matka vältel rihma otsas ja võimalusel kannab suukorvi.
- Osalema on lubatud vaid distsiplineeritult käituvad ehk käskudele alluvad koerad.
- Tõukekelgu- ja tõukerattamatkadel saame kaasa lubada koeri, kes on harjunud koerarakendis sõitma.
- Kui väiksed lapsi saab matkadele kaasa võtta?
- Lühiajalisele tõukekelgumatkale saate tulla kasvõi beebiga – võtke kaasa turvatool, aitame selle kinnitada istmega soome kelgule. Tagage lapse soe ja tuulekindel sõit.
- Veematkadele pole soovitav alla 5-a lapsega tulla, samas lühiajalisele paadilaentusele jõe paisjärvel on see jällegi taga istuva vanema valvsa pilgu all kenasti tehtav. Turvavarustust on meil kaalule alates 15kg.
- Tõukerattamatkadele liitudes, laenutage eelnevalt rattakäru ja me aitame selle haakesse kinnitada.