fbpx
Kanuumatk Õhne jõel. Foto: Imre Arro

Kanuumatkad Lõuna-Eesti jõgedel.

Igapäevaselt kanuutame Õhne, Amme, Elva, Ahja, Võhandu ja Väikesel Emajõel, pakkudes nii paari-kolme tunniseid kanuusõite kui ka ühe- ja mitmepäevaseid kanuumatkasid.

 

Samuti teeme projektipõhiseid väljasõite veematkadele Aidu karjääri fjordidesse, Soomaale suurvett nautima, Koiva jõele Lätis jne.

Kanuumatkale võid tulla esimest või siis mitmendat korda. Jõgi pakub nii algajatele kui ka edasijõudnutele alati mitmekülgseid looduselamusi.

Suurvesi ja viies aastaaeg Soomaal ja Emajõe-Suursoos;
Kanuumatkad Mulgimaal Õhne jõel;
kanuumatkad Tartumaal Amme jõel;
Elva jõel;
Väikesel Emajõel;
Ahjal;
Võhandul.

Grupid kuni 80in. Tule loodust avastama perega, sõpruskonnaga või töökollektiiviga. 

Loe lisaks: "Mäng kutsub inimesi jõgedele", "Selgus kanuutajate lemmikjõgi".

 

Meie eesmärk on sõitu nautida, mitte teha kiiruskatseid jõgedel. Iga veematkaja loob oma matka ise – kiire või aeglasema, omaette või seltskonnas, sportliku või vaatleva.

Meeskonna liikmete veematkamise ja -korralduse kogemused on pikaajalised ning pärinevad juba aastast 1995.

 

 • Kanuumatk Õhne jõel
 • Foto: Imre Arro
 • Kanuumatk Õhne jõel, Taagepera puhkepiirkonnas, MulgiValgamaa osas
 • Foto: Kalmer Lehepuu
 • Kanuumatk Õhne jõel
 • Foto: Imre Arro
 • Kanuumatk Õhne jõel
 • Foto: Imre Arro
 • Kanuumatk Õhne jõel
 • Foto: Imre Arro
 • Kanuumatk Õhne jõel
 • Foto: Imre Arro

 

Matkal sõidetakse Kiili kanuudega ja Hasle 530 Classic kanuudega.

Kiili kanuu istmed ja panipaigad on ohutuse seisukohalt kinnised ning toimivad õhupatjadena, mis tagab kanuu uppumatuse. Kiili kanuu on olnud Rootsis 10 aastat enimmüüdud mudel. Mitmepäevastel kanuumatkadel ning osalejate paarisarvu korral saadab retkejuht gruppi Carolina 14 matkasüstaga.

Lisaks sõidu- ja turvavarustusele saab meie käest kasutusse veekindlad kotid varustuse transportimiseks ja kotid ka mobiiltelefonidele.

 

Kanuumatka programm:
* kogunemine
* instrueerimine, sõiduõpe ja varustuse jaotamine
* kanuumatk
* matkaeine (kokkuleppel)
* kokkuvõtete tegemine

Vali piirkonna majutusasutustest lisaks majutus, toitlustus ja saun.

 

Sageli tunneme, et oleme loodusest eemaldunud ning igatseme puutumatu looduse järele. Suvepuhkus ei ole aga täielik, kui ei saa supelda, püüda kala või lihtsalt nautida jõe ning järvemaastikke. Kanuumatkalt on ikka saadud uusi ja eredaid emotsioone.

Õhne jõel pakume kanuumatkade korraldust kaheksal erineval marsruudil. Rendibaas asub Taageperas. Kanuude rent Õhne jõel.

Lisainfo ja tellimine: Imre Arro, 527 2701, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Kaasa vihmakeep, laetud mobiiltelefon; mitmepäevastel matkadel pealamp, tule tegemise vahendid, nuga ehitustööriistade riiulilt; vajadusel isiklik söök, jook; rõivad, mis kuivavad kiirelt ja võivad määrduda ning kannatada saada. Jalanõud pigem sportlikud kui kummikud. Kindlasti ei kuulu komplekti alkohol.

 

NB! Täiskasvanust saatjal paadis on nõutav ujumisoskus. Kehtib omavastutus (vaatamata instrueerimisele, sõiduõppele, kaldajulgestuse pakkumisele on kanuumatkast osavõtt siiski omal vastutusel - allkirjastatakse kirjalikult).

Leia parimad pakkumised oma märksõnadega:

Tule sõprade sekka!

otepaa logo        Suvituslinn Torva logo tekstiga web

valgamaa logo 

G5a gLIA 

logod PRIA projekt

Info ja broneerimine

imre arro 20150722 1071544608

Imre Arro

(+372) 527 2701

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.