Tõukekelgumatk üle Lämmijärve jää Piirissaarele ja tagasi: Foto: Imre Arro

Tõukekelgumatk Piirissaarele ja tagasi

Tõukekelgumatk Piirissaarele jääb ebasoodsaks muutunud jääolude tõttu kahjuks 28. veebruaril ära! Oleme selle asendanud tõukekelgumatkaga Pühajärve liikumisradadel. Lisainfo ja registreerumine siin.

Kutsume Sind pühapäeval, 28. veebruaril koos kaaslastega tõukekelgumatkale. Sihtkohaks on Peipsi järve suurim saar Piirissaar.

Alates homsest, 5. veebruarist on Lämmi- ja Pihkva järve jääle keelatud minna jalgsi ning mootorsõidukitega nii Põlva- kui ka Tartu maakonna piires. Hoiame teid edasiste arengutega kursis. 

Internetis registreerumine on lõppenud, vabu kohti enam ei ole! 

Kõikidele registreerujatele saadetakse kinnituskiri matka toimumise /mittetoimumise kohta. Jääkaart on leitav siit.

 

Kelgumatka programm:

Koguneme 28. veebruari hommikul kell 9.45 Laaksaare sadamas, kust suundume kell 10.00 tõukekelkudega üle Lämmijärve Piirissaarele.
Vaata kohalesõidujuhiseid Tartust.

Laaksaare sadam asub Meeksi vallas, Tartust 70 km kaugusel (sõiduautoga kohalejõudmine võtab ca 1 tund).

Mõõduka tempoga tõukekelgumatk kulgeb mööda Lämmijärve jääd, mis on kaetud lumega. Tõukekelgutame järvejää tasasel pinnal ja esimese poole tunni jooksul saavad liigutused kenasti selgeksPiirissaarel olles teeme matkapikniku ja uudistame kohapeal toimuvat!

Matkal kasutame parimaid kaasaegseid Kickspark MAX tõukekelke.

Kestus ja pikkus:

Koos pikniku ja Piirissaarel jalutamisega oleme arvestanud matka kestuseks ca 5 tundi. Selle aja jooksul läbime tõukekelkudega järvejääd kokku ca 16km ja saarel jalgsi 2-2,5km 

Osavõtumaks:

Osaluse eest on võimalik tasuda ettemaksuarve alusel ja ka kohapeal sularahas.

Maksumus 24 eurot koos käibemaksuga (mõeldud ühele täiskasvanule).

Hinnas sisaldub varustuse kasutus (tõukekelgud ja naelikud jalatsitele), matka juhtimine, kerge matkaeine ja soe jook külaplatsil.

Lisainfo ja registreerumine:

Internetis registreerumine on lõppenud, vabu kohti enam ei ole!

Lisainfo: Imre Arro 527 2701, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
FB leht on leitav siit.

Kohtade arv on piiratud - grupi suurus on kuni 30 inimest. Kui registreerujaid on vähem kui 8 inimest, jäetakse tõukekelgumatk ära. Sellest teavitatakse osaleda soovijaid ja tagastatakse ettemakstud osalustasu.

Isikliku varustuse nimekiri:

Palume matkale riietuda vastavalt ilmastikule. lmaprognoosi saate vaadata siit.

Soovituslik on kihiline riietumine - soe pesu, hingav fliis ja kerge, tuulekindel pealisjope. Lisaks torusall, peakate ja kindad. Jalga matkasaapad. Kaasa väike selja või matkakott isiklike asjade kandmiseks ja võimalus riidekihtide lisamiseks/äravõtmiseks.

Mõnus matk Peipsil sõltub tuule suunast, õhutemperatuurist, sademetest ja pilvisusest ehk kõigeks tuleb valmis olla! Tõukekelgumatk võib ära jääda ka halbade ilmastikutingimuste korral.

Soovitused:

Parim viis plaanilistest matkadest ja headest pakkumistest osa saamiseks on liituda meie uudiskirjaga, kus anname kohe teada kui kusagil on head jääolud tekkinud või mõni muu tore ettevõtmine kavas.

 • Tõukekelgumatk Piirissaarde ja tagasi
 • Foto: Imre Arro
 • Tõukekelgumatk Piirissaarele
 • Foto: Imre Arro
 • Tõukekelgumatk Piirissaarele
 • Foto: Imre Arro
 • Tõukekelgumatk Piirissaarele
 • Foto: Imre Arro
 • Tõukekelgumatk Piirissaarele
 • Foto: Imre Arro
 • Tõukekelgumatk Piirissaarele
 • Foto: Imre Arro

Kasutades üheaegselt tõukekelke, räätsasid ja matkasuuskasid saame ettevõtete talvepäevade raames pakkuda lühiretki ja seiklustegevusi korraga kuni 150-le osalejale.

Vaata ka meie teisi sarnaseid seiklusi ja tõukekelgumatka marsruute: "Tondisaare tiir Võrtsjärvel" ja "Tõukekelgumatk Pühajärve jääl või liikumisradadel"

Leia parimad pakkumised oma märksõnadega:

Tule sõprade sekka!

otepaa logo        Suvituslinn Torva logo tekstiga web

valgamaa logo 

logod PRIA projekt

Info ja broneerimine

imre arro 20150722 1071544608

Imre Arro

(+372) 527 2701

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.