fbpx
Matkakoolitus. Foto: Imre Arro

Koolitusmatkad kõikjal Eestis

Matkad on suunatud kõikidele huvilistele, loomulikult ka päris algajatele.

 

Koolitusmatkad klassikalises jalgsimatkamise vormis looduses hakkamasaamise võtmes toimuvad Tõnu Jürgensoni, Martin Erstu ja Joosep Tammemäe eestvedamisel.

Tõnu on raamatute "Matkates neljal aastaajal" (2007.a) ja "Seljakotiga looduses" (2012) autor, kes juhendab ja rikastab matkasid kõigi looduses vajaminevate oskustega.

Martin on Kaitseliidu Tartu maleva noorteinstruktor ning matkakorralduses loodusretkejuht ja matkamängude instruktor. Martini toel ilmusid ÕL Mehele lugudesarja "21. sajandi metsavennad" mitmed õppevideod, kus õpetatakse tänapäeva meestele metsas ellujäämise nippe.

Joosep on seiklussportlane, kes läbis 2017 märtsis üksinda jalgsi matkates 400 km pikkuse teekonna mööda endist Eestimaa ja Liivimaa kubermangu vahelist piiri Tõstamaalt Peipsi järveni, valmistades ette EV100 tähistamise avaüritust.

 

Loodusfotokoolitusi veavad loodusfotograafid Kalmer Lehepuu ja Janek Joab.

Kalmer ja Janek on head loodusetundjad ja loodusfotograafid, kes aegajalt esitlevad oma töid ka erinevatel konkurssidel.

Üle-baltikumilisel fotokonkursil „Baltikumi Loodusfoto 2011“ sai Kalmer mitmeid auhinnalisi kohti kolmes alamkategoorias. Konkursil Baltikumi Loodusfoto 2013 aga peavõidu.

 

Matsaõppematkasid viivad läbi Jürgen Aosaar, Mats Varik ja Karli Ligi.

 

Pakkumises aastaringsed koolitusmatkad looduskaunitesse kohtadesse üle terve Eesti.

Koolitusmatkade teemadeks toimetulek looduses ja loodusfotokoolitused ja metsaõpe.

 

Ootame huviga Teie matkamise ning vaba aja veetmise soove!
Lisainfo: Imre Arro, 527 2701See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Leia parimad pakkumised oma märksõnadega:

Tule sõprade sekka!

otepaa logo        Suvituslinn Torva logo tekstiga web

valgamaa logo 

G5a gLIA 

logod PRIA projekt

Info ja broneerimine

imre arro 20150722 1071544608

Imre Arro

(+372) 527 2701

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.