fbpx

Majutus Valgamaal, Kunstimae Puhkemajas.

Kunstimae Puhkemaja asub Otepää vallas, Otepää looduspargis, Valgamaal, Väikse Emajõe paremal kaldal.

Avar ja privaatne paik sobib nii perepuhkuseks kui suurte väliürituste korraldamiseks. Majutatakse aastaringselt 30+6 inimest. Pakutakse toitlustamist ja erinevaid loodusmatkasid.

Vaata ka talvepäeva paketti Kunstimäe Puhkemajas!

Majutus Taageperas, Kivimäe Turismitalus

Kivimäe Turismitalu asub Taagepera külas, Tõrva vallas, Valgamaal.

Erineva suurusega tubades saab ööbida kokku kuni 35 inimest. Suvemajades kuni 10 inimest ja laagrimajutuses kuni 55 inimest. Eraldiseisvas hoones äsja valminud saunaosa, kus on eraldiseisvad pesemis- ja riietusruumid nii meestele kui naistele. Ühine leiliruum mahutab ca 15 inimest. Võimalus tellida toitlustamist ja küla ekskursiooni.

Majutus Valgamaal, Sangaste Rukki Maja

Sangaste Rukki Maja asub Sangaste külas, Sangaste vallas, Valgamaal.

Majutatakse 27 inimest, rukkilõunaid ja -õhtusööke pakutakse kuni 50 külalisele. Pakutakse ka aktiivset puhkust sportlike tegevustega ning vaatamisväärsuste külastamist.

Vaata ka talvepäeva paketti "Aktiivne mõttetöö” Sangaste Rukkimajas.

Majutus Valgamaal, lossispaas Wagenküll

Lossispaa Wagenküll asub Tõrva vallas, Taagepera külas, kaunis juugendstiilis ehitatud Taagepera lossis.

Majutust pakutakse 30 luksuslikus lossitoas, 2019. aasta suve teisest poolest lisandub juurde 40 tuba lossi kõrval asuvas funktsionalistlikus stiilis ehitatud Pargimajas.

Lossi soklikorrusel avati 2018. aasta oktoobris luksuslik ja hubane spaa- ja saunakeskus.

Juugendstiilis lossis asuv restoran Wagenküll pakub mugavust ja ajaloolist atmosfääri. Tänu avatud köögile valmivad hõrgud road otse Sinu silmade all.

Võimalus tellida toitlustust ja külaekskursiooni.

Lossispaa Wagenküll on avatud aastaringselt iga päev.

Loodusturism.ee matkakorraldus pakub gruppidele kanuu- ja süstamatkasid Õhne jõel ja tõukerattamatkasid lähikonna metsaradadel.

Majutus Mulgimaal, Torupillitalus

Torupillitalu asub Riidaja külas, Põdrala vallas, Valgamaal.

Majutatakse kuni 40 inimest. Peosaal mahutab aga rohkemgi (ca 80 inimest). Majas on saun basseiniga. Võimalik tellida toitlustamist ja muusikalist programmi. Suitsusaun.

Majutus Otepääl, Veski spordi-ja puhkelaagris

Veski spordi-ja puhkelaager asub Otepää vallas, Pilkuse külas 2 km kaugusel Otepää kesklinnast.

Pakutakse soodsat majutust nii laagerdajatele kui ka üksikkülastajatele.
Kohapeal köögi kasutamise võimalus. Kohti on 79-le. Veski spordi-ja puhkelaager sobib ka suvepäevadeks, firmapidudeks ja muudeks kokkutulekuteks.

Majutus Otepääl, Väike-Trommi turismitalus

Väike-Trommi turismitalu asubasub Otepää kõrgustikul, Pühajärve ning Sangaste vahel, Väike-Emajõe kaldal, vaikses ja turvalises kohas.

Majutatakse kuni 30 inimest. Kaminasaal mahutab kuni 35 inimest. Välisterrassil jätkub istumis- ja tantsuruumi kuni 50-le inimesele. Suvel on telkijatele avatud ka pesemismaja.

Talukompleksi juurde kuulub ka matkaautode ja haagissuvilate seisuplats, mis on varustatud elektriga kuni 30-le autole.

Loodusturism.ee pakub Väike-Trommi külalistele kohapeal erinevaid platsi- või maastikumänge ja lähikonnas jalgsimatka Sangaste rukkikrahvi radadelsuusamatkasidlinnuvaatlustveematka ning kõiki Pühajärve ümruses ellu kutsutud matkavorme.

Väike-Trommi turismitalust alustame ka iga-aastast 1. mail toimuvat Maaturismi Avatud Uste Päeva ja selle raames korraldatavat tõukeratamatka.

Haagissaun "Leilitaja" Lõuna-Eestis

Matkade juures väärtustame ka saunakultuuri ja pakume leilitamist haagissaunas. ♨️ Mobiilne, haagisel torusaun "Leilitaja" - see on midagi erilist! 📞 Telli kärusaun Sinu valitud taustaga asukohta!

Loe edasi...

Majutus Valgamaal, Sokka Puhkekeskuses

Sokka Puhkekeskus asub Otepäält 9 km kaugusel, Otepää ja Sangaste vahel, vaikses ja turvalises kohas.

Majutatakse kuni 100 inimest. 6 erinevat sauna, kümblustünn.

Sokka Puhkekeskus sobib ideaalselt konverentside, seminaride, koolituste korraldamiseks. Sokka Puhkekeskus on imehea koht suuremate (kuni 1500 inimest) suvepäevade, talvepäevade, laagrite, pulmade, sünnipäevade ja teiste ürituste korraldamiseks.

Majutus Otepääl, Marguse Puhkekeskuses

Marguse Puhkekeskus asub Otepäält 15 min jalutuskäigu kaugusel, sporditee ääres.

Majutatakse 100 inimest. Pakutakse toitlustamist, lisaks ka cateringiteenus!

Ideaalne koht, kus korraldada firmaüritusi (talve- ja suvepäevad, kevad- ja sügispäevad), kliendiüritusi, seminare ja koolitusi, pidulikke sündmusi (pulmad, juubelid, laste sünnipäevad). Korraldame ka spordi- ja lastelaagreid.

Majutus Otepääl, Villa Müllerbeckis

Elegantne hotell Villa Müllerbeck asub Otepää keskusest 1,4 km kaugusel, Kaarna järve ääres.

Hotelli 22 toas on kokku 10 sauna, 11 kahest tuba, 7 juuniorsviiti ja 4 sviiti. Majutatakse kuni 47 inimest.

Villa Müllerbeck sobib ideaalselt konverentside, seminaride, koolituste korraldamiseks.

Villa Müllerbeck on imehea koht suvepäevade, talvepäevade, pulmade, sünnipäevade ja teiste sündmuste korraldamiseks.

Majutus Otepääl, GMP Clubhotel´is

Ainulaadne ja eksklusiivne GMP Clubhotel asub Otepää keskusest 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel, maalilises looduspargis, Pühajärve kaldal.

GMP Clubhotel'i 1-, 2- ja 3-toalised korterid on eriti sobilikud peredele ning keskmisest kõrgemat kvaliteeti hindavale aktiivsele inimesele. Majutatakse kuni 56 inimest.

Clubhotel on eelkõige mõeldud puhkamiseks neile, kes hindavad tavapärasest kvaliteetsemat interjööri, modernseid seminarivõimalusi ja meeliülendavaid maitseelamusi.

Majutus Otepääl, Karupesa Hotellis

Hotell Karupesa asub Otepääl, kesklinnast 500 meetri kaugusel ja Tehvandi suusastaadioni vahetus läheduses.

Hotelli ümbritsev mitmekesine loodus loob suurepärased võimalused sportimiseks ja vaba aja veetmiseks nii sõprade, pere kui ka töökaaslaste keskel.

Karupesas on mitmed võimalused konverentside, seminaride ja koolituste pidamiseks. Majutatakse kuni 74 inimest.

Majutus Valgamaal, Sangaste lossis

Sangaste loss asub Valgamaal, Sangaste lossikülas, Otepäält ja Valgast 25km kaugusel.

Sangaste lossi hotell pakub majutust 16 toas 32 inimesele. Lisakohtadega majutatakse hotelli maksimaalselt 65 inimest ja suurürituste korral majutatakse maksimaalselt 110 inimest. Toad on kahe-, kolme- ja neljakohalised.

Sangaste lossis viibid ja ööbid mõisamiljöös!

Majutus Otepää looduspargis, Annemäe puhkemajas

Annemäe puhkemaja asub Otepää looduspargis Väikese Emajõe kaldal, 8 km kaugusel Otepää kesklinnast Kääriku suunas.

Pakume majutust 8-10 liikmelistele gruppidele. Puhkemajs on olemas saun. Võimalik kasutada grilliplatsi.

Majutus Otepääl, Toidupada turismitalus

Toidupada turismitalu asub looduskaunis kohas, Otepää maaliliste kuplite vahel.

Siin imelise auraga talukohas, mugavas ning hubase interjööriga sauna- ja aidamajas majutatakse aastaringselt kuni 12 inimest.

Suurim elamus saavutatakse nautides Toidupaja lõkkel või sütel valmivat menüüd, suitsusauna (8-10in) ja kümblustünni (kuni 8in).

Loodusturism.ee matkakorraldus pakub Toidupada külalistele territooriumil maastikumänge, lähikonnas jalgsimatka Sangaste rukkikrahvi radadel, ning kõiki muid Pühajärve ümruses ellu kutsutud matkavorme ja matkaideid.

Majutus Valgamaal, Kakulaane turismitalus

Kakulaane turismitalu asub Lõuna-Eestis, Valgamaal, Sangaste lähedal privaatses looduslikultkaunis kohas.

Külaliste majutamiseks on tiigi lähedal asuv saunaga palkmaja (20-le) ning Väikese Emajõe kaldal asuv kämping (5-le) ja väike palkmaja (10-le) ning aiamaja (4-le). Telkimine. Vabaõhulava. Väliköök 50-le.

Lõuna-Eesti suurim suitsusaun. Kümblustünn.

Loodusturism.ee pakub Kakulaane külalistele kohapeal erinevaid platsi- või maastikumänge ja lähikonnas jalgsimatka Sangaste rukkikrahvi radadel, suusamatkasidlinnuvaatlust, veematka ning kõiki Pühajärve ümruses ellu kutsutud matkavorme.

Majutus Mulgimaal, Kalda puhkemajas

Kalda puhkemaja asub Viljandi vallas Mulgimaal, kauni maastikuga Loodi Looduspargis. Viljandi linnast on siia 10 minutit autosõitu.

Erineva suurusega tubades saab siin ööbida kokku kuni 25 inimest. Puhkemajas 10 ja aidamajas narivooditel veel 15 inimest. Puhkemajas on saun, pesuruum ja WC mõlemal korrusel. Maja ees tünnisaun, kaptenigrill kiikumiseks ja grillimisvõimalus koos suitsuahjuga. Meilt on Holstre-Polli Vabaajakeskuse discgolfi, matka- ja suusaradadele 1 km.

Loodusturism.ee matkakorraldus pakub Kalda talus puhkajaile aastaringselt tõukerattamatkasid sh FAT tõukeratastel, suvehooajal süstamatkasid ja kanuumatkasid Õhne jõel marsruudil Leebiku-Suislepa, talvisel hooajal suusamatkasid avatud maastikel ja Holstre-Polli Vabaajakeskuse liikumisradadel.

Leia parimad pakkumised oma märksõnadega:

Tule sõprade sekka!

otepaa logo        Suvituslinn Torva logo tekstiga web

valgamaa logo 

G5a gLIA 

logod PRIA projekt

Info ja broneerimine

imre arro 20150722 1071544608

Imre Arro

(+372) 527 2701

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.