Rukkihundi tõukerattasprint Sangastes. Foto: Kalmer Lehepuu

Tõukerattasprint Sangastes tuleb taas!

Pühapäeval 26. juulil kell 14 antakse start III Sangaste Rukkihundi Tõukerattasõidu põhidistantsile.

Tõukerattasprint toimub Sangaste Rukki Maja ja Sangaste Lossi vahelisel kergliiklusteel edasi-tagasi marsruudil, kokku 8 km.

Tõukerattasõidud toimuvad osana Sangaste Rukki Päeva programmist. Lisainfo Sangaste Rukkiküla koduleheküljelt.

Registreerumiseks Rukkihundi Tõukerattasprindile tuleb täita allolev registreerumisvorm. 10-le kiiremale registreerujale tõukeratta kasutus TASUTA

Lisainfo: Imre Arro, 527 2701, imre@loodusturism.ee

 • Rukkihundi Tõukerattasõit
 • Foto: Kalmer Lehepuu
 • Rukkihundi Tõukerattasõit
 • Foto: Kalmer Lehepuu
 • Rukkihundi Tõukerattasõit
 • Foto: Kalmer Lehepuu
 • Rukkihundi Tõukerattasõit
 • Foto: Kalmer Lehepuu
 • Rukkihundi Tõukerattasõit
 • Foto: Kalmer Lehepuu
 • Rukkihundi Tõukerattasõit
 • Foto: Kalmer Lehepuu

Rukkihundi tõukerattasõitude kava:

Kell 12, vahetult peale Rukkipäeva avamist algab Sangaste ja Otepää piirkonna giidi Tuuli Merimaa juhtimisel tõukerattatuur Sangastes. Sobib ka peredele. Osalustasu 5€ /in. 10€ /pere (2+2). Registreerumine internetis ja kohapeal.

Kell 12-15 on lastele avatud tõukerataste osavusrada. Osalemine tasuta, tõukerattad korraldaja poolt, registreerumine kohapeal. Osalemine jooksvas järjekorras.

Kell 13 antakse start noorte (kuni 16a) Rukkihundi tõukerattasprindile - 4 km. Osalemine tasuta, tõukeratta rent 3€. Registreerumine internetis ja kohapeal.

Kell 14 start sprindi põhidistantsile - 8 km. Osalustasu 3€, tõukeratta rent 3€. Registreerumine internetis ja kohapeal.

Sõltuvalt osalejate arvust tehakse sprindisõitude stardid mitmes jaos. Korraldajal on õigus teha programmis muudatusi – jälgi infot Tõukerattasõidu facebooki lehel ja kohapeal!

Kohapeal on rentimiseks pakkuda kuni 25 tõukeratast. Osaleda võib ka isikliku tõukerattaga. Isikliku tõukeratta saad soetada www.tõukeratas.com veebipoest ja asu kärmesti tõukejalga treenima!

Autasustame noorte ja täiskasvanute sprindisõitude kolme parimat tüdrukut ja poissi ning meest ja naist. Auhinnad võitjatele on välja pandud Sangaste Rukkiküla liikmete, Sangaste Rukki Maja külalistemaja, Sangaste Linnase (HELENi helbed) ja Loodusturism.ee matkakorralduse poolt. Kõiki finišeerijaid ootavad kingikotid Baltikumi suurima jauhutootja, Tartu Milli poolt.

Kohtumiseni stardijoonel!. Olete kõik lahkelt oodatud!

Täname väga huvi eest! Eelregistreerumine internetis on lõppenud! Lisainfo: Imre Arro, 527 2701, imre[ät]loodusturism.ee

Tõukerattasõitude toetajad ja partnerid

 sangaste-helen

tartu-mill-logo

toukeratas.com-logo

loodusturism ee

ML-logo

Kickbike Logo Red Noslogan

sangaste-rukkukyla-logo

Leia parimad pakkumised oma märksõnadega:

Tule sõprade sekka!

otepaa logo        Suvituslinn Torva logo tekstiga web

valgamaa logo 

logod PRIA projekt

Info ja broneerimine

imre arro 20150722 1071544608

Imre Arro

(+372) 527 2701

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Partnerid

G5a gLIA